KONST / Litografier / Grafiskt blad 16118170
*
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2024
kl 18:12:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:03:19
1
Vinnande bud
8/4 18:07:26
2
150 kr
8/4 18:07:26
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28
*
Kai Savelsberg
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Läs om budbetjänten
nr 1611 8170
Kai Savelsberg
(f. 1975), Tyskland
Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm
Kondition: skadad ram
Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/4 18:03:19 | 1 | Vinnande bud |
8/4 18:07:26 | 2 | 150 kr |
8/4 18:07:26 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa figurer germany grafiskt blad kai savelsberg litografier tyska tyskland tyskt
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28